Westkredit

Westkredit ir viens no lielākajiem nebanku kreditēšanas centriem Latvijā. Uzņēmums specializējas tieši hipotekārās kreditēšanas jomā. Viens no Westkredit piedāvātajiem finanšu pakalpojumiem ir kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu. Westkredit kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir piemērots ikvienam, kam pieder dzīvoklis, māja vai zeme un kam ir nepieciešama liela naudas summa. Westkredit aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu sniedz iespēju kredīta ņēmējam saņemt naudu, ieķīlājot šos piederošos nekustamo īpašumu.

Katra aizdevuma noformēšana un nepieciešamie dokumenti attiecīgā kredīta saņemšanai nedaudz atšķiras. Tomēr visus aizdevumus, arī kredītu pret nekustamā īpašuma ķīlu, ir iespējams noformēt īsā laikā.

Kredīts tiek noformēts vienas dienas laikā. Arī naudu iespējams saņemt ātri – jau līguma slēgšanas dienā. Noformēšanas izdevumi tiek ērti un pārskatāmi pieskaitīti aizdevuma pamatsummai. Nepieciešams iesniegt tikai īpašuma tiesības apliecinošu dokumentu (zemesgrāmatu apliecība, apliecība par īpašuma tiesībām līdz dzīvojamās mājas privatizācijai), tehniskās inventarizācijas lietu, īpašnieka pasi un pēdējo komunālo maksājumu rēķinu.

Westkredit kredīta summa ir pieejama sākot no € 700 līdz pat € 70.000. Kredīta atmaksas termiņš var būt no 6 mēnešiem līdz pat 15 gadiem. Gadījumā, ja termiņš nepārsniedz 24 mēnešus, aizdevējs piedāvā maksāt katru mēnesi tikai procentus, bet pamatsummu iespējams maksāt termiņa beigās. Savukārt, ja termiņš pārsniedz 24 mēnešus, ik mēnesi jāmaksā aizdevēja noteiktie procenti un daļa pamatsummas.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.