Ātrā kredīta atmaksa – esi zinošs

Ja plāno vai esi aizņēmies kādu no ātrajiem kredītiem – būtiski ir ievērot visus nosacījumus, lai nerastos liekas parādsaistības un netiktu sabojāta Tava kredītvēsture.

Pirmkārt, dažāda veida ātros kredītus var aizņemties tikai pilngadīgi Latvijas Republikas pilsoņi, kas ir vecumā no 18 līdz pat 75 gadiem. Ātrie kredīti piemēroti tikai tiem debitoriem, kuriem ir stabili un atbilstoši ikmēneša ienākumi un nav nenokārtotas parādsaistības citās kompānijās.

  • Gadījumos, kad  nevari atļauties norēķināties par kredītu pilnā apmērā– atliec to un par noteiktu, papildus samaksu pagarini kredīta termiņa laiku. Jāuzsver, ka pagarināt kredīta termiņu izvēlētās kompānijas mājas lapā vari neierobežoti – atkarībā pēc Tavas finansiālās situācijas un finansiālajām iespējām;
  • Visbiežāk izvēlētās kompānijas mājas lapā ātrā kredīta atmaksas laiku nosaka pats klients – ātro kredītu termiņi ir sākot no dažām nedēļām līdz pat 1 vai 2 gadiem. Bieži vien ātrā kredīta maksājumi tiek sadalīti vairākās daļās un klientam ir jāveic noteikts ikmēneša maksājums.

Esi zinošs un atbildīgs par saviem maksājumiem un kredītiem – nekad neaizņemies, ja to pilnībā nevari atļauties un vienmēr pirms pieteikšanās kredītam izlasi gan aizdevuma līguma nosacījumus, gan pārdomā savas atmaksas iespējas. Ātrie kredīti – tā ir laba iespēja, taču aizņemšanās ir jāveic prātīgi un tikai tad, kad to varēsi sekmīgi un paredzētajā termiņā atmaksāt bez liekām problēmām. 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.