Ērts un izdevīgs uzņēmums ikvienam debitoram

Vēlies aizņemties kādu noteiktu naudas summu, bet nezini kur meklēt izdevīgākos risinājumus? Latvijas pasta banka ir sevi jau pierādījis uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā dažādus izdevīgus risinājumus – katram klientam individuāli. Iepazīsties ar kompānijas piedāvājumiem un izmanto sev nepieciešamos pakalpojumus jau tūlīt!

Latvijas pasta bankas īpašie piedāvājumi gan svētkiem, gan ikdienai

  • Kompānija saviem klientiem piedāvā dažādas maksājumu kartes ar plašām iespējām, kas ļauj klientiem ērti un izdevīgi iepirkties Latvijā un ārzemēs, kā arī veikt pirkumus internetā. Pieejamas – MasterCard Standard, MasterCard Gold, kā arī MasterCard Platinum, kas sniedz iespēju ērti norēķināties par pirkumiem Latvijā un ārzemēs, kā arī online.
  • Latvijas pasta banka saviem klientiem piedāvā izdevīgi veikt dažāda apmēra norēķinus un pārskaitījumus,noguldīt naudu un veidot sev nepieciešamos naudas uzkrājumus, ērti izmantot internetbanku, veikt dažāda veida un apmēru kases operācijas, izmantot norēķinu kontu plašās iespējas, kā arī saņemt aizdevumu savām vajadzībām un vēlmēm.  

Sadarbības iespējas ar Latvijas pasta banku – lieliska iespēja jaunajiem uzņēmējiem

  • Ja tuvākajā laikā plāno un vēlies uzsākt biznesu vai attīstīt esošo uzņēmumu – Latvijas pasta banka būs lielisks sadarbības partneris un palīdzēs sasniegt vēlamos mērķus.
  • Bankas speciālisti piedāvās īpaši piemērotas konsultācijas tieši Tavai biznesa attīstībai.

Ja Tevi ir ieinteresējis kāds no šīs bankas piedāvājumiem – apmeklē jau tūlīt apkalpošanas centru! Esi zinošs un atbildīgs – aizņemies pārdomāti. 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.