Svētku laikā īpaši izdevīgi kredīti

Ātro kredītu izsniedzēji ir sarosījušies un pirmssvētku laikā piedāvā saviem klientiem īpaši izdevīgas akcijas. Tiek piedāvāti ātrie kredīti ar dažādu lieluma procentu atlaidēm, kā arī citi labumi. Tādēļ šajā laikā ir īpaši svarīgi aplūkot visu kredītu izsniedzēju piedāvājumus, jo ir iespējams atrast patiešām izdevīgus ātros kredītus, kādus ikdienā nemēdz piedāvāt.

Crediton – Crediton saviem klientiem jau kopš novembra beigām piedāvā īpašo atlaižu kalendāru un, kā var noprast, šī akcija turpināsies līdz decembra vidum. Atlaižu kalendāra akcijas ietvaros tiek piedāvātas atlaides komisijas un procentu maksai. Katrai dienai ir sava atlaide, kuru var uzzināt tikai konkrētajā dienā, kad atlaide ir spēkā. Jāpiebilst, ka šīs atlaides nesummējas ar Crediton lojalitātes programmas atlaidēm.

Kredits7 – Krtedits7 saviem klientiem arī ir sagatavojis patīkamu pārsteigumu saviem klientiem, piedāvājot ik pāris dienas kādu patīkamu un īpaši izdevīgu akciju. Piemēram, 9. un 10. decembrī tiek piedāvāts aizņemties 150 eiro un 14 dienām ar 50% atlaidi, kas nozīmē, ka komisijas maksa būs tikai 8.50 eiro un pēc 14 dienām būs jāatgriež tikai 158.50 eiro. Arī Kredits7 savu īpašo piedāvājumu piedāvā uz divu dienu garumā, pēc tam tiek piedāvāts jauns īpašais piedāvājums. Tādēļ svarīgi katru dienu aplūkot aktuālos piedāvājumus no Kredits7!

Kredits365 – Kredits365 saviem klientiem pirmssvētku laikā arī piedāvā dažādas svētku atlaides un piedāvājumus. Šīs atlaides tiek laiku pa laikam mainītas, tādēļ ieteicams ik pa brīdim ielūkoties šī ātro kredītu izsniedzēja piedāvājumos.

SMScredit – SMScredit saviem klientiem decembrī ir sagatavojis īpašu piedāvājumu – iespēju iegādāties viedtālruni Huawei Ascend G7 sudraba krāsā interneta veikalā 220.lv ar 40% atlaidi. SMScredit klientiem tiek piešķirts unikāls atlaides kods, ko klienti var apskatīt savos SMScredit profilos. Šī akcija ir spēkā no 04.12.2014 līdz brīdim, kamēr prece ir interneta veikalā 220.lv

Latcredit – Latcredit saviem klientiem līdz gada beigām piedāvā 50% atlaidi kredīta komisijas maksai.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.