Nav naudas, lai dotos ceļojumā?

Esi informēts par visu, sākot jau ar noteikumiem, kas jāievēro, lai pieteiktos!

1)            Tev jāzina un jāievēro kredītu sniedzēju noteiktais vecuma ierobežojums, jo tas vienmēr nebūs vienāds, tāpēc jānoskaidro pirms piedāvājuma izvēles!

2)            Jāgādā, lai būtu derīgs un aktīvs bankas konts kādā no Latvijas bankām.

3)            Vienmēr un bez apstājas jādomā par to, lai Tev būtu nesabojāta un ideāla kredītsaistību vēsture, kas neradītu bažas un aizdomas kreditoram.

4)            Firmas speciālisti vienmēr pārbauda ikmēneša ienākumu regularitāti un apjomu vismaz pēdējos 3 mēnešos, tāpēc jāpadomā, lai tie tiešām atbilstu prasībām!

Ir ļoti daudzas darbības un soļi, kas jāveic, līdz iespējams nosūtīt aizdevumu Tev!

1)            Sākumā ir nepieciešama Tava aizpildītā un elektroniski nosūtītā pieteikuma anketa, kurā sniegta visa prasītā informācija.

2)            Tālāk darbojas firmas darbinieki, jo pārbauda ikmēneša ienākumus, datus par iepriekšējām kredītsaistībām un arī Tavus personas datus.

3)            Ja esi izrādījies cienīgs, lai būtu šīs firmas klientu sarakstā, tad naudu savā kontā saņemsi jau pēc dažām minūtēm, ātri un vienkārši!

4)            Tad seko pēdējais solis – naudas ieskaitīšana un rēķina nosūtīšana (tajā redzams atmaksas termiņš, kuru izvēlējies, kā arī summa, kura būs jāatmaksā).

Apbrīnojami, cik gan daudz privilēģiju ir visiem klientiem!

1)            Pastāvīgie un jaunie klienti ir vienlīdz svarīgi, tāpēc bonusi pienākas abiem. Atšķirība tajā, ka jaunie saņem bezprocentu kredītu, bet pastāvīgie – lielākas kredīta summas, labākas procentu likmes un iespēju piedalīties akcijās un lojalitātes programmās.

2)            Abu veidu klientiem ir kopīga iespēja pagarināt atmaksas termiņu, izvēloties 7, 14 vai 30 dienas atkarībā no konkrētās situācijas, kas radusies, ja reiz nepietiek ar jau noteikto termiņu, lai atmaksātu. Tas ir maksas pakalpojums, par to jānorēķinās uzreiz!

3)            Nekur nav jānorāda konkrēts aizdevuma mērķis, tas paliek pie Tevis!

4)            Filtri, meklēšanas rīki un citas opcijas atvieglos darbu un saīsinās tā paveikšanas laiku līdz dažām sekundēm, atrodot Tev piemērotus darījumus zibens ātrumā! Interneta vietnēs varēsi arī salīdzināt vienlaicīgi vairākus no sagatavotajiem piedāvājumiem, kuri būs piesaistījuši Tavu uzmanību.

5)            Iespēja saņemt aizdevumu arī svētku dienās, brīvdienās un daži kreditori to piedāvā arī līdz pat pusnaktij, Tu varēsi izvēlēties sev labāko laiku un brīdi, kad noslēgt darījumu!

Tev nevajadzēs lūgt palīdzību draugiem vai ģimenei, jo arī viņi nevar vienmēr to sniegt, turklāt ne vienmēr viņiem ir jāzina, ka Tev ir kādas grūtības. Šī ir Tava iespēja ieekonomēt laiku, ietaupīt savu enerģiju un noslēgt darījumu, kad vien Tev tas ir ērti! Tās ir saistības uz īsu laiku, tāpēc aiztaupīs arī liekas raizes un varēsi vairāk laika veltīt patīkamu mirkļu baudīšanai savā mīļākajā zemē vai tūristu galamērķī!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.