Kur var nopirkt mēbeles internetā?

Iegādājoties mēbeles, jāizvērtē savas vēlmes, vajadzības un iespējas. Mēbeles ir populāri pasūtīt pie uzņēmējiem un meistariem, kas nodarbojas ar individuālo mēbeļu izgatavošanu. Tas un šis ir labs risinājums, jo tādā veidā tiksi pie mēbeles, kas pilnīgi atbildīs tavām vēlmēm un vajadzībām, ne tikai labi izskatīsies, bet būs arī ļoti praktiska un funkcionāla. Diemžēl šis pakalpojums ir salīdzinoši dārgs.

Gatavie risinājumi ir zemāk

87,12 EUR

Ekenäs atpūtas krēsls

Ekenäs atpūtas krēsls

Augsta atzveltne; nodrošina mīkstu un ērtu atbalstu kaklam un mugurai. Izturīgs, daļēji glancēts pārklājums dod pārklājam mīkstumu.

 

152,24 EUR

EKENÄS Kāju paliknis

EKENÄS Kāju paliknis

Izturīgs, daļēji glancēts pārklājums dod pārklājam mīkstumu.

 

54,23 EUR

EKTORP Krēsls

EKTORP Krēsls

Ērti kopt, pārklājs ir noņemams, var mazgāt veļas mašīnā. – Sēdekļa spilveni izgatavoti no augstas izturības putām un poliestera vatelīna; piece es, atjaunojas iepriekšējais veidols un ir ērts sēdēšanai. – Abpusējs muguras spilvens ar poliestera šķiedru pildījumu nodrošina mīkstu atbalstu mugurai.

 

141,57 EUR

EKTORP BROMMA Kāju paliknis

EKTORP BROMMA Kāju paliknis

Ērti kopt, pārklājs ir noņemams, var mazgāt veļas mašīnā. – Zem sēdekļa ir vieta, kur paslēpt žurnālus, rotaļlietas u.c. – Veikala pārklāju sortiments sniedz iespēju mainīt mēbeles izskatu pēc Jūsu ieskatiem. – Lieliski pilda papildu sēdekļa un sānu galdiņa lomu

 

43,56 EUR

VEIKALA PS 2012 Dīvāns sēdvietas

VEIKALA PS 2012 Dīvāns sēdvietas

Dziļa sēdvieta un mīksti spilveni nodrošina ērtu sēdēšanu. – Izturīgs materiāls, kas nodrošina precīzu atbalstu jūsu ķermenim. – Viegli uzturēt tīru, pārsegu var noņemt un iztīrīt. – Izturīgs kokvilnas, lina un poliestera audums, kas austs no dažāda dzijas biezuma.

 

pārdošanā 566,06 EUR

KARLSTAD Papildus guļamkrēsls

KARLSTAD Papildus guļamkrēsls

Atlokāma atzveltne sniedz lielākas ērtības sēžot; izvēlei ir trīs pozīcijas. – Veikala pārklāju sortiments sniedz iespēju mainīt mēbeles izskatu pēc Jūsu ieskatiem. – Ērti kopt, pārklājs ir noņemams, var mazgāt veļas mašīnā.

 

152,46 EUR

KARLSTAD Kāju paliknis

KARLSTAD Kāju paliknis

Var kalpot kā papildu sēdvieta vai kājsoliņš. – Veikala pārklāju sortiments sniedz iespēju mainīt mēbeles izskatu pēc Jūsu ieskatiem. – Ērti kopt, pārklājs ir noņemams, var mazgāt veļas mašīnā.

Cenas runājamas!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.